Treurwilgen knotten
Het snoeien of knotten van wilgen doe je bij voorkeur in de wintermaanden. Wilgen knotten of snoeien gebeurt eens in de 2 tot 5 jaar en nooit als ze bloeien, hierdoor kan de stam van de knotwilg af.
Snoeien of knotten van wilgen
Treurwilgen knotten wij bij voorkeur met behulp van een hoogwerker, zodat onze medewerkers goed bij alle takken komen en er op een veilige manier gewerkt kan worden. Bovendien kunnen wij, doordat wij op deze manier werken, ervoor zorgen dat alle takken gecontroleerd op de grond terecht komen. Gebouwen, woningen, materialen en onderliggende beplanting blijven op deze manier onbeschadigd.
Versnipperen en afvoeren van gesnoeide takken
Uiteraard nemen wij alle gesnoeide takken mee en versnipperen deze direct ter plaatse. De versnipperde takken worden ingeleverd en vervolgens hergebruikt via een externe partij. Op deze manier werken wij mee aan een circulaire en duurzame samenleving en gaat er niets verloren. Wij zorgen er altijd voor dat de tuin netjes achterblijft en u weer kunt genieten van het licht wat weer in de tuin komt.
Contact
Informatie over het knotten en snoeien van wilgen geven wij u graag. Wij realiseren de mooiste oplossingen zodat u nog meer van de ruimte om uw woning gaat genieten. Neem gerust contact met ons op, zodat wij u snel verder kunnen helpen. Dit kan telefonisch op 0172 507 716 of mail naar